Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2077641
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane40496
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia214955
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska30122
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska2529
Ikona - strzałka prawaPrzetargi738030
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert262629
Ikona - strzałka prawaKoncesje1659
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków8351
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20187339
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20192860
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20192599
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej2548
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej - 13 czerwiec 20211501
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej1649
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych4315
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc w Powiecie Grójeckim1697
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20201473
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021562
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności558
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru14196
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze209773
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru85391
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?23526
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego16294
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste9065
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej10992
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy11988
Ikona - strzałka prawaMeldunki7709
Ikona - strzałka prawaPodatki6082
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości10075
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki2684
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego2540
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe11794
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny2292
Ikona - strzałka prawaStypendia4924
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne7404
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny3833
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol47312
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska14253
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na zajęcie pasa drogowego906
Ikona - strzałka prawaRada Miejska21994
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady17051
Ikona - strzałka prawaRadni22685
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy31301
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy24506
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy21416
Ikona - strzałka prawaKomisje17774
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna8770
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa9767
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna9614
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji542
Ikona - strzałka prawaReferaty26467
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny8835
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich10943
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy9345
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa11299
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji8297
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego11019
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje35858
Ikona - strzałka prawaWzór oświadczenia majątkowego1926
Ikona - strzałka prawaRadni28339
Ikona - strzałka prawaUrząd37170
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaStatut15934
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG23377
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG15718
Ikona - strzałka prawa20085159
Ikona - strzałka prawa20097439
Ikona - strzałka prawa20108166
Ikona - strzałka prawa20119404
Ikona - strzałka prawa20127364
Ikona - strzałka prawa20136748
Ikona - strzałka prawa20147006
Ikona - strzałka prawa201512326
Ikona - strzałka prawa20165015
Ikona - strzałka prawa20174530
Ikona - strzałka prawa20183963
Ikona - strzałka prawa20192733
Ikona - strzałka prawa2020753
Ikona - strzałka prawa2021203
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej49836
Ikona - strzałka prawa200457173
Ikona - strzałka prawa200534876
Ikona - strzałka prawa20069220
Ikona - strzałka prawa200711014
Ikona - strzałka prawa200834839
Ikona - strzałka prawa200938854
Ikona - strzałka prawa201014511
Ikona - strzałka prawa201114544
Ikona - strzałka prawa201210431
Ikona - strzałka prawa20139386
Ikona - strzałka prawa20148472
Ikona - strzałka prawa201510426
Ikona - strzałka prawa20167813
Ikona - strzałka prawa20178015
Ikona - strzałka prawa20188763
Ikona - strzałka prawa20195375
Ikona - strzałka prawa20202264
Ikona - strzałka prawa202184
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej25793
Ikona - strzałka prawa200422584
Ikona - strzałka prawa200514845
Ikona - strzałka prawa20064360
Ikona - strzałka prawa20074359
Ikona - strzałka prawa20084110
Ikona - strzałka prawa20094209
Ikona - strzałka prawa20103987
Ikona - strzałka prawa20114233
Ikona - strzałka prawa20124676
Ikona - strzałka prawa20134197
Ikona - strzałka prawa20143985
Ikona - strzałka prawa20154016
Ikona - strzałka prawa20162886
Ikona - strzałka prawa20172491
Ikona - strzałka prawa20183208
Ikona - strzałka prawa20191895
Ikona - strzałka prawa2020773
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy3257
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów3387
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Miasta i Gminy38794
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych3863
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne38223
Ikona - strzałka prawaStudium228
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury6881
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych12687
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw23444
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo16663
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą11823
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach11732
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście8827
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola7172
Ikona - strzałka prawaInne szkoły7653
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego13691
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki11495
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej21436
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna12074
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych420
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane13869
Ikona - strzałka prawaBudżet23032
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe9853
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja12464
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna13758
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto5138
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9875
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian19413
Ikona - strzałka prawaArchiwum9549
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8476
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8304
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-05-11 07:40:00, zmian dokonał(a): Tomasz Bogacki

WCAG 2.0 (Level AA)