Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2721597
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane44541
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia293298
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska35784
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska3710
Ikona - strzałka prawaPrzetargi854158
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert349763
Ikona - strzałka prawaKoncesje7287
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków10374
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20188688
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20194319
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20194003
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej4826
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej - 13 czerwiec 20214112
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej3236
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych6890
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc w Powiecie Grójeckim3021
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20202538
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20212130
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności2308
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru16113
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze238756
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru96547
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?25852
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego19342
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste10462
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej12768
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy12923
Ikona - strzałka prawaMeldunki8971
Ikona - strzałka prawaPodatki8569
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości11301
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki3589
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego3440
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe12844
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny3189
Ikona - strzałka prawaStypendia5686
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne8614
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny4808
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol48310
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska17690
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na zajęcie pasa drogowego1805
Ikona - strzałka prawaRada Miejska23843
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady18549
Ikona - strzałka prawaRadni25281
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy35163
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy26620
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy23292
Ikona - strzałka prawaKomisje19262
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna9839
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa10978
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna10684
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji1312
Ikona - strzałka prawaReferaty28890
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny9778
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich12119
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy10307
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa12500
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji9177
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego12100
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje39388
Ikona - strzałka prawaWzór oświadczenia majątkowego2793
Ikona - strzałka prawaRadni35103
Ikona - strzałka prawaUrząd46778
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej8
Ikona - strzałka prawaStatut17422
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG25188
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG17341
Ikona - strzałka prawa20086385
Ikona - strzałka prawa20099332
Ikona - strzałka prawa201010435
Ikona - strzałka prawa201111550
Ikona - strzałka prawa20129322
Ikona - strzałka prawa20138676
Ikona - strzałka prawa20148977
Ikona - strzałka prawa201514115
Ikona - strzałka prawa20166544
Ikona - strzałka prawa20176458
Ikona - strzałka prawa20185837
Ikona - strzałka prawa20194605
Ikona - strzałka prawa20201571
Ikona - strzałka prawa20211905
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej54794
Ikona - strzałka prawa200468970
Ikona - strzałka prawa200543578
Ikona - strzałka prawa200611065
Ikona - strzałka prawa200713132
Ikona - strzałka prawa200844727
Ikona - strzałka prawa200951072
Ikona - strzałka prawa201017952
Ikona - strzałka prawa201118304
Ikona - strzałka prawa201212570
Ikona - strzałka prawa201311340
Ikona - strzałka prawa201410398
Ikona - strzałka prawa201512705
Ikona - strzałka prawa20169760
Ikona - strzałka prawa201710075
Ikona - strzałka prawa201811536
Ikona - strzałka prawa20198442
Ikona - strzałka prawa20204433
Ikona - strzałka prawa20213015
Ikona - strzałka prawa2022694
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej28317
Ikona - strzałka prawa200425127
Ikona - strzałka prawa200516551
Ikona - strzałka prawa20065237
Ikona - strzałka prawa20075197
Ikona - strzałka prawa20084906
Ikona - strzałka prawa20094991
Ikona - strzałka prawa20104790
Ikona - strzałka prawa20115094
Ikona - strzałka prawa20125834
Ikona - strzałka prawa20134973
Ikona - strzałka prawa20144777
Ikona - strzałka prawa20154844
Ikona - strzałka prawa20163668
Ikona - strzałka prawa20173268
Ikona - strzałka prawa20184451
Ikona - strzałka prawa20192661
Ikona - strzałka prawa20201627
Ikona - strzałka prawa20211274
Ikona - strzałka prawa2022953
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy4438
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów5093
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Miasta i Gminy40111
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych4964
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne45442
Ikona - strzałka prawaStudium2351
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury8267
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych13931
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw25765
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo18038
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą13090
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach13066
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście9725
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola8302
Ikona - strzałka prawaInne szkoły8429
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego14659
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki12558
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej23971
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna13489
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych3000
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane15310
Ikona - strzałka prawaBudżet25706
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe11612
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja13712
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna15120
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto5940
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10869
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian21324
Ikona - strzałka prawaArchiwum10745
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9710
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów9366
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-11-18 13:58:11, zmian dokonał(a): Tomasz Bogacki

WCAG 2.0 (Level AA)