Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna3402761
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane51337
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia315685
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne1201
Ikona - strzałka prawa2023963
Ikona - strzałka prawa15 sierpnia 20231161
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska43618
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska5210
Ikona - strzałka prawaPrzetargi953460
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert376856
Ikona - strzałka prawaKoncesje12104
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków13718
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20232909
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20245975
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej1565
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20241054
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych10855
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc w Powiecie Grójeckim5645
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20205292
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20214379
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności9385
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru20238
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze274742
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru108932
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?29617
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego23615
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste12573
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej15854
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy14476
Ikona - strzałka prawaMeldunki11095
Ikona - strzałka prawaPodatki12765
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości13171
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki5018
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego4848
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny4685
Ikona - strzałka prawaStypendia7028
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne10654
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny6217
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol49980
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska22779
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na zajęcie pasa drogowego3254
Ikona - strzałka prawaRada Miejska27616
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania654
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady22354
Ikona - strzałka prawaRadni30995
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy42042
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy31142
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy27235
Ikona - strzałka prawaKomisje22671
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna11661
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa12982
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna12611
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji2839
Ikona - strzałka prawaReferaty32549
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny11251
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich13828
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy11879
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa14128
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji10533
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego13912
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje45531
Ikona - strzałka prawaWzór oświadczenia majątkowego4307
Ikona - strzałka prawaRadni48354
Ikona - strzałka prawaUrząd63358
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej29
Ikona - strzałka prawaStatut20026
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG28896
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG20666
Ikona - strzałka prawa20088426
Ikona - strzałka prawa200912602
Ikona - strzałka prawa201013781
Ikona - strzałka prawa201115202
Ikona - strzałka prawa201212790
Ikona - strzałka prawa201311830
Ikona - strzałka prawa201412405
Ikona - strzałka prawa201517091
Ikona - strzałka prawa20169266
Ikona - strzałka prawa20179960
Ikona - strzałka prawa20189014
Ikona - strzałka prawa20197736
Ikona - strzałka prawa20203050
Ikona - strzałka prawa20215355
Ikona - strzałka prawa20221245
Ikona - strzałka prawa20231492
Ikona - strzałka prawa2024241
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej69294
Ikona - strzałka prawa200493856
Ikona - strzałka prawa200560614
Ikona - strzałka prawa200614224
Ikona - strzałka prawa200717105
Ikona - strzałka prawa200863923
Ikona - strzałka prawa200973314
Ikona - strzałka prawa201024062
Ikona - strzałka prawa201124955
Ikona - strzałka prawa201216206
Ikona - strzałka prawa201314614
Ikona - strzałka prawa201413619
Ikona - strzałka prawa201516232
Ikona - strzałka prawa201613044
Ikona - strzałka prawa201713520
Ikona - strzałka prawa201816152
Ikona - strzałka prawa201912722
Ikona - strzałka prawa20207578
Ikona - strzałka prawa20216895
Ikona - strzałka prawa20223031
Ikona - strzałka prawa20232294
Ikona - strzałka prawa2024647
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej33209
Ikona - strzałka prawa200430655
Ikona - strzałka prawa200519541
Ikona - strzałka prawa20066634
Ikona - strzałka prawa20076571
Ikona - strzałka prawa20086321
Ikona - strzałka prawa20096265
Ikona - strzałka prawa20106188
Ikona - strzałka prawa20116443
Ikona - strzałka prawa20127817
Ikona - strzałka prawa20136431
Ikona - strzałka prawa20146191
Ikona - strzałka prawa20156216
Ikona - strzałka prawa20165041
Ikona - strzałka prawa20174670
Ikona - strzałka prawa20186442
Ikona - strzałka prawa20194111
Ikona - strzałka prawa20202985
Ikona - strzałka prawa20212725
Ikona - strzałka prawa20222647
Ikona - strzałka prawa20231765
Ikona - strzałka prawa2024801
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy7172
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów9016
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Miasta i Gminy42956
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych7508
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne56451
Ikona - strzałka prawaStudium5830
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury11115
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych16696
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw30325
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo20712
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą14774
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach14799
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście11099
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola10048
Ikona - strzałka prawaInne szkoły9752
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków1462
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego16773
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki14804
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej27728
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna16394
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych7102
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane18505
Ikona - strzałka prawaBudżet31005
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe15040
Ikona - strzałka prawaSprawozdania OPP1826
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja16306
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna18256
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto7195
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu13298
Ikona - strzałka prawaArchiwum13380
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego12015
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów11871
Ikona - strzałka prawaAdministracja141

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2024-07-10 14:55:33, zmian dokonał(a): Radosław Dąbrowski

WCAG 2.0 (Level AA)