Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2668102
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane43955
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia291021
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska35067
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska3564
Ikona - strzałka prawaPrzetargi845392
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert346452
Ikona - strzałka prawaKoncesje6730
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków10143
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20188503
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20194097
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20193790
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej4425
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej - 13 czerwiec 20213795
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej3030
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych6602
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc w Powiecie Grójeckim2852
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20202386
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20211952
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności2030
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru15869
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze234839
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru94770
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?25626
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego18953
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste10263
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej12494
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy12778
Ikona - strzałka prawaMeldunki8775
Ikona - strzałka prawaPodatki8283
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości11140
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki3449
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego3299
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe12681
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny3041
Ikona - strzałka prawaStypendia5557
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne8422
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny4664
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol48162
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska17297
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na zajęcie pasa drogowego1664
Ikona - strzałka prawaRada Miejska23569
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady18330
Ikona - strzałka prawaRadni24976
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy34736
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy26385
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy23051
Ikona - strzałka prawaKomisje19054
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna9682
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa10801
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna10522
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji1183
Ikona - strzałka prawaReferaty28660
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny9659
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich11948
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy10178
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa12365
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji9048
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego11962
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje38974
Ikona - strzałka prawaWzór oświadczenia majątkowego2666
Ikona - strzałka prawaRadni34195
Ikona - strzałka prawaUrząd45680
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej4
Ikona - strzałka prawaStatut17266
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG24906
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG17114
Ikona - strzałka prawa20086187
Ikona - strzałka prawa20099015
Ikona - strzałka prawa201010113
Ikona - strzałka prawa201111219
Ikona - strzałka prawa20129003
Ikona - strzałka prawa20138375
Ikona - strzałka prawa20148646
Ikona - strzałka prawa201513820
Ikona - strzałka prawa20166279
Ikona - strzałka prawa20176153
Ikona - strzałka prawa20185543
Ikona - strzałka prawa20194245
Ikona - strzałka prawa20201437
Ikona - strzałka prawa20211617
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej54197
Ikona - strzałka prawa200466693
Ikona - strzałka prawa200542062
Ikona - strzałka prawa200610790
Ikona - strzałka prawa200712798
Ikona - strzałka prawa200843231
Ikona - strzałka prawa200948959
Ikona - strzałka prawa201017373
Ikona - strzałka prawa201117684
Ikona - strzałka prawa201212257
Ikona - strzałka prawa201311041
Ikona - strzałka prawa201410125
Ikona - strzałka prawa201512380
Ikona - strzałka prawa20169491
Ikona - strzałka prawa20179781
Ikona - strzałka prawa201811210
Ikona - strzałka prawa20198087
Ikona - strzałka prawa20204149
Ikona - strzałka prawa20212646
Ikona - strzałka prawa2022396
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej27989
Ikona - strzałka prawa200424651
Ikona - strzałka prawa200516197
Ikona - strzałka prawa20065102
Ikona - strzałka prawa20075071
Ikona - strzałka prawa20084773
Ikona - strzałka prawa20094852
Ikona - strzałka prawa20104661
Ikona - strzałka prawa20114965
Ikona - strzałka prawa20125650
Ikona - strzałka prawa20134849
Ikona - strzałka prawa20144655
Ikona - strzałka prawa20154703
Ikona - strzałka prawa20163541
Ikona - strzałka prawa20173144
Ikona - strzałka prawa20184268
Ikona - strzałka prawa20192532
Ikona - strzałka prawa20201505
Ikona - strzałka prawa20211155
Ikona - strzałka prawa2022738
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy4256
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów4840
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Miasta i Gminy39901
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych4796
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne44751
Ikona - strzałka prawaStudium2110
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury8071
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych13771
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw25539
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo17873
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą12943
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach12923
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście9601
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola8168
Ikona - strzałka prawaInne szkoły8305
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego14512
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki12404
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej23692
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna13301
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych2713
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane15117
Ikona - strzałka prawaBudżet25328
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe11357
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja13564
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna14938
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto5833
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10737
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian21111
Ikona - strzałka prawaArchiwum10602
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9582
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów9215
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-09-29 13:08:33, zmian dokonał(a): Radosław Dąbrowski

WCAG 2.0 (Level AA)