Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1012994
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane33241
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia139452
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska17565
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska368
Ikona - strzałka prawaPrzetargi539614
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert158437
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków3171
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20152397
Ikona - strzałka prawaOgólnokrajowe referendum1458
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20152054
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do RM2304
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru10041
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze137522
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru58163
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?17271
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego10887
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste6130
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej7249
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy10293
Ikona - strzałka prawaMeldunki5287
Ikona - strzałka prawaPodatki1265
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości7852
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki973
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego827
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe9491
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny798
Ikona - strzałka prawaStypendia3496
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne4815
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny1954
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol44751
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska5127
Ikona - strzałka prawaRada Miejska17294
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady13467
Ikona - strzałka prawaRadni17101
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy26016
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy19507
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy17174
Ikona - strzałka prawaKomisje14164
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna6468
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa6953
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna6509
Ikona - strzałka prawaReferaty20547
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny6593
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich8362
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy7199
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa8539
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji6200
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego7829
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje25395
Ikona - strzałka prawaRadni16670
Ikona - strzałka prawaUrząd20657
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut11980
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG18930
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG10773
Ikona - strzałka prawa20083118
Ikona - strzałka prawa20094218
Ikona - strzałka prawa20104026
Ikona - strzałka prawa20115413
Ikona - strzałka prawa20123824
Ikona - strzałka prawa20133059
Ikona - strzałka prawa20143569
Ikona - strzałka prawa20155009
Ikona - strzałka prawa20161265
Ikona - strzałka prawa201768
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej35608
Ikona - strzałka prawa200435955
Ikona - strzałka prawa200518395
Ikona - strzałka prawa20065781
Ikona - strzałka prawa20076884
Ikona - strzałka prawa200816184
Ikona - strzałka prawa200917333
Ikona - strzałka prawa20108259
Ikona - strzałka prawa20117708
Ikona - strzałka prawa20126252
Ikona - strzałka prawa20135404
Ikona - strzałka prawa20144335
Ikona - strzałka prawa20155126
Ikona - strzałka prawa20162939
Ikona - strzałka prawa20171046
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej19631
Ikona - strzałka prawa200416567
Ikona - strzałka prawa200510776
Ikona - strzałka prawa20062908
Ikona - strzałka prawa20073121
Ikona - strzałka prawa20082716
Ikona - strzałka prawa20092929
Ikona - strzałka prawa20102653
Ikona - strzałka prawa20112860
Ikona - strzałka prawa20122759
Ikona - strzałka prawa20132849
Ikona - strzałka prawa20142592
Ikona - strzałka prawa20152509
Ikona - strzałka prawa20161376
Ikona - strzałka prawa2017474
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy704
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów523
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju35568
Ikona - strzałka prawaPlan Rozwoju9653
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne23752
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna13511
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury3848
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych9812
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw17885
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo13353
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą8652
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach8035
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście6486
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola4770
Ikona - strzałka prawaInne szkoły5917
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego11392
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki9088
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej14999
Ikona - strzałka prawaPubliczna Biblioteka8979
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane10988
Ikona - strzałka prawaBudżet16494
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe5775
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja9723
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna10930
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto3874
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7881
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian14030
Ikona - strzałka prawaArchiwum7391
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6422
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6387
Ikona - strzałka prawaAdministracja2
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-07-17 14:23:10, zmian dokonał(a): Radosław Dąbrowski

WCAG 2.0 (Level AA)