Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2002494
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane40072
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia211150
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska29424
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska2391
Ikona - strzałka prawaPrzetargi727165
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert257032
Ikona - strzałka prawaKoncesje1501
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków8151
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20187197
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20192723
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20192461
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej2300
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej - 18 kwiecień 2021519
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej1375
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych3947
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc w Powiecie Grójeckim1579
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20201365
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021263
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności349
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru14021
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze207214
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru84673
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?23178
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego15832
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste8886
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej10791
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy11883
Ikona - strzałka prawaMeldunki7549
Ikona - strzałka prawaPodatki5769
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości9898
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki2548
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego2430
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe11659
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny2195
Ikona - strzałka prawaStypendia4832
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne7247
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny3740
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol47218
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska13647
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na zajęcie pasa drogowego805
Ikona - strzałka prawaRada Miejska21776
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady16873
Ikona - strzałka prawaRadni22424
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy31029
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy24279
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy21203
Ikona - strzałka prawaKomisje17591
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna8649
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa9639
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna9497
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji462
Ikona - strzałka prawaReferaty26145
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny8729
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich10818
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy9226
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa11135
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji8192
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego10863
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje35509
Ikona - strzałka prawaWzór oświadczenia majątkowego1796
Ikona - strzałka prawaRadni27531
Ikona - strzałka prawaUrząd36190
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaStatut15780
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG23145
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG15542
Ikona - strzałka prawa20085034
Ikona - strzałka prawa20097247
Ikona - strzałka prawa20107883
Ikona - strzałka prawa20119163
Ikona - strzałka prawa20127106
Ikona - strzałka prawa20136525
Ikona - strzałka prawa20146796
Ikona - strzałka prawa201512000
Ikona - strzałka prawa20164840
Ikona - strzałka prawa20174297
Ikona - strzałka prawa20183762
Ikona - strzałka prawa20192516
Ikona - strzałka prawa2020660
Ikona - strzałka prawa202180
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej49263
Ikona - strzałka prawa200455910
Ikona - strzałka prawa200534002
Ikona - strzałka prawa20069017
Ikona - strzałka prawa200710755
Ikona - strzałka prawa200833794
Ikona - strzałka prawa200937540
Ikona - strzałka prawa201014134
Ikona - strzałka prawa201114123
Ikona - strzałka prawa201210199
Ikona - strzałka prawa20139150
Ikona - strzałka prawa20148294
Ikona - strzałka prawa201510207
Ikona - strzałka prawa20167560
Ikona - strzałka prawa20177779
Ikona - strzałka prawa20188441
Ikona - strzałka prawa20195089
Ikona - strzałka prawa20201828
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej25566
Ikona - strzałka prawa200422282
Ikona - strzałka prawa200514627
Ikona - strzałka prawa20064271
Ikona - strzałka prawa20074272
Ikona - strzałka prawa20084017
Ikona - strzałka prawa20094127
Ikona - strzałka prawa20103900
Ikona - strzałka prawa20114147
Ikona - strzałka prawa20124561
Ikona - strzałka prawa20134110
Ikona - strzałka prawa20143901
Ikona - strzałka prawa20153925
Ikona - strzałka prawa20162799
Ikona - strzałka prawa20172404
Ikona - strzałka prawa20183086
Ikona - strzałka prawa20191812
Ikona - strzałka prawa2020645
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy3145
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów3237
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Miasta i Gminy38649
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych3728
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne37177
Ikona - strzałka prawaStudium25
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury6746
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych12558
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw23184
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo16515
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą11722
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach11563
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście8732
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola7056
Ikona - strzałka prawaInne szkoły7561
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego13589
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki11383
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej21021
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna11917
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych221
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane13710
Ikona - strzałka prawaBudżet22699
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe9629
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja12330
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna13620
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto5062
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9771
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian19262
Ikona - strzałka prawaArchiwum9402
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8341
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8178
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-03-05 09:19:58, zmian dokonał(a): Radosław Dąbrowski

WCAG 2.0 (Level AA)