Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1146232
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane35272
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia163819
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska20448
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska899
Ikona - strzałka prawaPrzetargi592196
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert188763
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków4607
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 2018789
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych1040
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru11284
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze158663
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru66984
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?18904
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego11917
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste6853
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej8123
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy10679
Ikona - strzałka prawaMeldunki5714
Ikona - strzałka prawaPodatki2027
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości8319
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki1365
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego1235
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe10022
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny1159
Ikona - strzałka prawaStypendia3865
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne5498
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny2496
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol45548
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska7606
Ikona - strzałka prawaRada Miejska18566
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady14409
Ikona - strzałka prawaRadni18360
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy27456
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy20799
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy18323
Ikona - strzałka prawaKomisje15135
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna7000
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa7585
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna7213
Ikona - strzałka prawaReferaty22207
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny7190
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich8932
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy7724
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa9309
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji6801
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego8594
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje28634
Ikona - strzałka prawaWzór oświadczenia majątkowego283
Ikona - strzałka prawaRadni18767
Ikona - strzałka prawaUrząd23904
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut13273
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG20169
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG12465
Ikona - strzałka prawa20083602
Ikona - strzałka prawa20094865
Ikona - strzałka prawa20104932
Ikona - strzałka prawa20116176
Ikona - strzałka prawa20124560
Ikona - strzałka prawa20134067
Ikona - strzałka prawa20144313
Ikona - strzałka prawa20157050
Ikona - strzałka prawa20162156
Ikona - strzałka prawa20171352
Ikona - strzałka prawa2018687
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej40101
Ikona - strzałka prawa200439859
Ikona - strzałka prawa200521375
Ikona - strzałka prawa20066502
Ikona - strzałka prawa20077833
Ikona - strzałka prawa200818866
Ikona - strzałka prawa200921279
Ikona - strzałka prawa20109482
Ikona - strzałka prawa20118833
Ikona - strzałka prawa20127342
Ikona - strzałka prawa20136587
Ikona - strzałka prawa20145592
Ikona - strzałka prawa20156836
Ikona - strzałka prawa20164357
Ikona - strzałka prawa20173929
Ikona - strzałka prawa20181784
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej21444
Ikona - strzałka prawa200418283
Ikona - strzałka prawa200511907
Ikona - strzałka prawa20063241
Ikona - strzałka prawa20073449
Ikona - strzałka prawa20083059
Ikona - strzałka prawa20093278
Ikona - strzałka prawa20102985
Ikona - strzałka prawa20113214
Ikona - strzałka prawa20123237
Ikona - strzałka prawa20133238
Ikona - strzałka prawa20142967
Ikona - strzałka prawa20152903
Ikona - strzałka prawa20161776
Ikona - strzałka prawa20171279
Ikona - strzałka prawa2018764
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy1570
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów1337
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Miasta i Gminy36440
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych506
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne26682
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna15473
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury4753
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych10720
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw19498
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo14519
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą9662
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach9011
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście7254
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5493
Ikona - strzałka prawaInne szkoły6494
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego12066
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki9850
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej16995
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna9881
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane11713
Ikona - strzałka prawaBudżet18227
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe6957
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja10517
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna11766
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto4225
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8565
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian15840
Ikona - strzałka prawaArchiwum8040
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6980
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6892
Ikona - strzałka prawaAdministracja3
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-09-21 08:27:46, zmian dokonał(a): Radosław Dąbrowski

WCAG 2.0 (Level AA)