Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1357512
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane37125
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia185642
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska24232
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska1462
Ikona - strzałka prawaPrzetargi641216
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert215639
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków6179
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20185748
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191136
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych2248
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc w Powiecie Grójeckim514
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru12502
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze182857
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru76824
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?20357
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego13121
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste7576
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej9097
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy11122
Ikona - strzałka prawaMeldunki6174
Ikona - strzałka prawaPodatki3158
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości8815
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki1720
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego1649
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe10613
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny1515
Ikona - strzałka prawaStypendia4203
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne6154
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny2986
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol46307
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska9693
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na zajęcie pasa drogowego52
Ikona - strzałka prawaRada Miejska19860
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady15481
Ikona - strzałka prawaRadni20408
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy28974
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy22291
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy19564
Ikona - strzałka prawaKomisje16220
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna7658
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa8439
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna8403
Ikona - strzałka prawaReferaty23821
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny7781
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich9759
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy8335
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa10027
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji7385
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego9398
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje32026
Ikona - strzałka prawaWzór oświadczenia majątkowego1010
Ikona - strzałka prawaRadni21466
Ikona - strzałka prawaUrząd28132
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaStatut14420
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG21259
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG13846
Ikona - strzałka prawa20084110
Ikona - strzałka prawa20095549
Ikona - strzałka prawa20105862
Ikona - strzałka prawa20117088
Ikona - strzałka prawa20125312
Ikona - strzałka prawa20134787
Ikona - strzałka prawa20145081
Ikona - strzałka prawa20158650
Ikona - strzałka prawa20163244
Ikona - strzałka prawa20172373
Ikona - strzałka prawa20182028
Ikona - strzałka prawa2019653
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej44107
Ikona - strzałka prawa200444699
Ikona - strzałka prawa200525581
Ikona - strzałka prawa20067332
Ikona - strzałka prawa20078796
Ikona - strzałka prawa200823030
Ikona - strzałka prawa200925624
Ikona - strzałka prawa201010989
Ikona - strzałka prawa201110309
Ikona - strzałka prawa20128339
Ikona - strzałka prawa20137499
Ikona - strzałka prawa20146623
Ikona - strzałka prawa20158032
Ikona - strzałka prawa20165524
Ikona - strzałka prawa20175609
Ikona - strzałka prawa20185167
Ikona - strzałka prawa2019822
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej23326
Ikona - strzałka prawa200419955
Ikona - strzałka prawa200513013
Ikona - strzałka prawa20063605
Ikona - strzałka prawa20073751
Ikona - strzałka prawa20083414
Ikona - strzałka prawa20093574
Ikona - strzałka prawa20103325
Ikona - strzałka prawa20113552
Ikona - strzałka prawa20123681
Ikona - strzałka prawa20133564
Ikona - strzałka prawa20143337
Ikona - strzałka prawa20153286
Ikona - strzałka prawa20162129
Ikona - strzałka prawa20171702
Ikona - strzałka prawa20182032
Ikona - strzałka prawa2019549
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy2228
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów1999
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Miasta i Gminy37616
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych1069
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne30077
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna17544
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury5550
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych11509
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw21072
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo15397
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą10526
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach9928
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście7903
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola6087
Ikona - strzałka prawaInne szkoły6920
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego12755
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki10492
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej18653
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna10728
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane12479
Ikona - strzałka prawaBudżet19897
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe8052
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja11215
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna12491
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto4545
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9012
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian17153
Ikona - strzałka prawaArchiwum8546
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7438
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7376
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-08-22 15:15:38, zmian dokonał(a): Tomasz Bogacki

WCAG 2.0 (Level AA)