Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1472597
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane37630
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia190533
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska25040
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska1613
Ikona - strzałka prawaPrzetargi654659
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert222204
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków6694
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20186034
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191579
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20191376
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych2507
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc w Powiecie Grójeckim685
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru12744
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze186892
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru78397
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?20770
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego13490
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste7749
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej9349
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy11252
Ikona - strzałka prawaMeldunki6341
Ikona - strzałka prawaPodatki3365
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości8953
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki1825
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego1757
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe10762
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny1608
Ikona - strzałka prawaStypendia4304
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne6309
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny3102
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol46455
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska10442
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na zajęcie pasa drogowego162
Ikona - strzałka prawaRada Miejska20214
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady15717
Ikona - strzałka prawaRadni20718
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy29316
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy22604
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy19833
Ikona - strzałka prawaKomisje16440
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna7805
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa8634
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna8586
Ikona - strzałka prawaReferaty24237
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny7913
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich9946
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy8478
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa10239
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji7514
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego9618
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje32644
Ikona - strzałka prawaWzór oświadczenia majątkowego1144
Ikona - strzałka prawaRadni22068
Ikona - strzałka prawaUrząd29116
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaStatut14683
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG21553
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG14142
Ikona - strzałka prawa20084223
Ikona - strzałka prawa20095753
Ikona - strzałka prawa20106114
Ikona - strzałka prawa20117360
Ikona - strzałka prawa20125540
Ikona - strzałka prawa20135001
Ikona - strzałka prawa20145288
Ikona - strzałka prawa20159129
Ikona - strzałka prawa20163475
Ikona - strzałka prawa20172596
Ikona - strzałka prawa20182245
Ikona - strzałka prawa2019934
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej44945
Ikona - strzałka prawa200446339
Ikona - strzałka prawa200526709
Ikona - strzałka prawa20067555
Ikona - strzałka prawa20079059
Ikona - strzałka prawa200824459
Ikona - strzałka prawa200927069
Ikona - strzałka prawa201011428
Ikona - strzałka prawa201110837
Ikona - strzałka prawa20128572
Ikona - strzałka prawa20137754
Ikona - strzałka prawa20146849
Ikona - strzałka prawa20158387
Ikona - strzałka prawa20165836
Ikona - strzałka prawa20175976
Ikona - strzałka prawa20185680
Ikona - strzałka prawa20191323
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej23802
Ikona - strzałka prawa200420354
Ikona - strzałka prawa200513241
Ikona - strzałka prawa20063693
Ikona - strzałka prawa20073808
Ikona - strzałka prawa20083487
Ikona - strzałka prawa20093647
Ikona - strzałka prawa20103394
Ikona - strzałka prawa20113630
Ikona - strzałka prawa20123795
Ikona - strzałka prawa20133634
Ikona - strzałka prawa20143441
Ikona - strzałka prawa20153387
Ikona - strzałka prawa20162222
Ikona - strzałka prawa20171796
Ikona - strzałka prawa20182175
Ikona - strzałka prawa2019905
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy2363
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów2146
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Miasta i Gminy37803
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych1211
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne31234
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna17970
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury5756
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych11692
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw21340
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo15607
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą10706
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach10226
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście8050
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola6249
Ikona - strzałka prawaInne szkoły7033
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego12896
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki10625
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej18996
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna10943
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane12686
Ikona - strzałka prawaBudżet20273
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe8260
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja11386
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna12664
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto4614
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9125
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian17437
Ikona - strzałka prawaArchiwum8663
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7551
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7490
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-11-19 14:55:20, zmian dokonał(a): Tomasz Bogacki

WCAG 2.0 (Level AA)