Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1107133
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane34721
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia155988
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska19528
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska742
Ikona - strzałka prawaPrzetargi576215
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert179573
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków4211
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych669
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru10863
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze151526
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru63669
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?18474
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego11576
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste6638
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej7825
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy10562
Ikona - strzałka prawaMeldunki5572
Ikona - strzałka prawaPodatki1800
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości8188
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki1247
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego1092
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe9847
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny1046
Ikona - strzałka prawaStypendia3759
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne5234
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny2352
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol45340
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska6723
Ikona - strzałka prawaRada Miejska18180
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady14151
Ikona - strzałka prawaRadni17984
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy27019
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy20441
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy18015
Ikona - strzałka prawaKomisje14841
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna6845
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa7388
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna7000
Ikona - strzałka prawaReferaty21718
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny7039
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich8743
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy7575
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa9065
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji6618
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego8356
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje27335
Ikona - strzałka prawaWzór oświadczenia majątkowego97
Ikona - strzałka prawaRadni17983
Ikona - strzałka prawaUrząd22613
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut12856
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG19805
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG11926
Ikona - strzałka prawa20083431
Ikona - strzałka prawa20094695
Ikona - strzałka prawa20104665
Ikona - strzałka prawa20115958
Ikona - strzałka prawa20124373
Ikona - strzałka prawa20133798
Ikona - strzałka prawa20144108
Ikona - strzałka prawa20156473
Ikona - strzałka prawa20161898
Ikona - strzałka prawa2017944
Ikona - strzałka prawa2018276
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej38565
Ikona - strzałka prawa200438746
Ikona - strzałka prawa200520439
Ikona - strzałka prawa20066257
Ikona - strzałka prawa20077574
Ikona - strzałka prawa200817904
Ikona - strzałka prawa200920014
Ikona - strzałka prawa20109060
Ikona - strzałka prawa20118489
Ikona - strzałka prawa20127020
Ikona - strzałka prawa20136265
Ikona - strzałka prawa20145295
Ikona - strzałka prawa20156506
Ikona - strzałka prawa20163982
Ikona - strzałka prawa20173235
Ikona - strzałka prawa2018558
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej20851
Ikona - strzałka prawa200417652
Ikona - strzałka prawa200511536
Ikona - strzałka prawa20063143
Ikona - strzałka prawa20073348
Ikona - strzałka prawa20082939
Ikona - strzałka prawa20093172
Ikona - strzałka prawa20102884
Ikona - strzałka prawa20113113
Ikona - strzałka prawa20123091
Ikona - strzałka prawa20133138
Ikona - strzałka prawa20142861
Ikona - strzałka prawa20152796
Ikona - strzałka prawa20161657
Ikona - strzałka prawa20171159
Ikona - strzałka prawa2018303
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy1352
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów1106
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Miasta i Gminy36200
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych309
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne25761
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna14966
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury4510
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych10516
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw19048
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo14130
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą9399
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach8742
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście6927
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5261
Ikona - strzałka prawaInne szkoły6317
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego11827
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki9634
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej16289
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna9537
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane11483
Ikona - strzałka prawaBudżet17635
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe6639
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja10247
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna11541
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto4126
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8369
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian15300
Ikona - strzałka prawaArchiwum7860
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6815
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6747
Ikona - strzałka prawaAdministracja3
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-05-21 14:05:5, zmian dokonał(a): Radosław Dąbrowski

WCAG 2.0 (Level AA)