Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1031351
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane33526
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia142419
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska17882
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska401
Ikona - strzałka prawaPrzetargi545476
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert162206
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków3331
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20152486
Ikona - strzałka prawaOgólnokrajowe referendum1547
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20152159
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do RM2434
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru10177
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze140365
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru59414
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?17433
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego11004
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste6224
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej7329
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy10341
Ikona - strzałka prawaMeldunki5325
Ikona - strzałka prawaPodatki1401
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości7924
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki1016
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego860
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe9553
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny834
Ikona - strzałka prawaStypendia3547
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne4876
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny2023
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol44880
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska5350
Ikona - strzałka prawaRada Miejska17457
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady13580
Ikona - strzałka prawaRadni17237
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy26215
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy19682
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy17331
Ikona - strzałka prawaKomisje14270
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna6529
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa7030
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna6571
Ikona - strzałka prawaReferaty20760
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny6667
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich8417
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy7267
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa8631
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji6287
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego7931
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje25689
Ikona - strzałka prawaRadni16885
Ikona - strzałka prawaUrząd20983
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut12157
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG19038
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG10958
Ikona - strzałka prawa20083166
Ikona - strzałka prawa20094295
Ikona - strzałka prawa20104151
Ikona - strzałka prawa20115514
Ikona - strzałka prawa20123901
Ikona - strzałka prawa20133132
Ikona - strzałka prawa20143660
Ikona - strzałka prawa20155278
Ikona - strzałka prawa20161356
Ikona - strzałka prawa2017224
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej36073
Ikona - strzałka prawa200436582
Ikona - strzałka prawa200518802
Ikona - strzałka prawa20065868
Ikona - strzałka prawa20076984
Ikona - strzałka prawa200816593
Ikona - strzałka prawa200917829
Ikona - strzałka prawa20108437
Ikona - strzałka prawa20117866
Ikona - strzałka prawa20126366
Ikona - strzałka prawa20135560
Ikona - strzałka prawa20144561
Ikona - strzałka prawa20155298
Ikona - strzałka prawa20163111
Ikona - strzałka prawa20171385
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej19808
Ikona - strzałka prawa200416768
Ikona - strzałka prawa200510884
Ikona - strzałka prawa20062940
Ikona - strzałka prawa20073155
Ikona - strzałka prawa20082743
Ikona - strzałka prawa20092971
Ikona - strzałka prawa20102682
Ikona - strzałka prawa20112898
Ikona - strzałka prawa20122809
Ikona - strzałka prawa20132888
Ikona - strzałka prawa20142624
Ikona - strzałka prawa20152556
Ikona - strzałka prawa20161421
Ikona - strzałka prawa2017599
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy825
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów609
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju35658
Ikona - strzałka prawaPlan Rozwoju9734
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne24135
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna13699
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury3974
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych9917
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw18133
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo13534
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą8784
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach8163
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście6577
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola4886
Ikona - strzałka prawaInne szkoły6021
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego11473
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki9177
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej15243
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna9055
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane11076
Ikona - strzałka prawaBudżet16675
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe5923
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja9810
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna11009
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto3909
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7959
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian14217
Ikona - strzałka prawaArchiwum7459
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6488
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6435
Ikona - strzałka prawaAdministracja2
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-09-19 12:16:09, zmian dokonał(a): Radosław Dąbrowski

WCAG 2.0 (Level AA)