Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1185875
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane35922
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia171293
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska21788
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska1096
Ikona - strzałka prawaPrzetargi609182
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert197929
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków5208
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20184914
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych1498
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc w Powiecie Grójeckim42
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru11657
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze165900
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru68724
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?19426
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego12338
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste7117
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej8504
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy10848
Ikona - strzałka prawaMeldunki5864
Ikona - strzałka prawaPodatki2400
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości8529
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki1512
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego1425
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe10296
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny1306
Ikona - strzałka prawaStypendia4009
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne5763
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny2695
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol45793
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska8465
Ikona - strzałka prawaRada Miejska19258
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady14909
Ikona - strzałka prawaRadni19310
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy28061
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy21351
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy18816
Ikona - strzałka prawaKomisje15615
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna7281
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa7949
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna7491
Ikona - strzałka prawaReferaty22825
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny7432
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich9258
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy7961
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa9574
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji7018
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego8853
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje30044
Ikona - strzałka prawaWzór oświadczenia majątkowego517
Ikona - strzałka prawaRadni19863
Ikona - strzałka prawaUrząd25465
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaStatut13743
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG20542
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG12890
Ikona - strzałka prawa20083794
Ikona - strzałka prawa20095100
Ikona - strzałka prawa20105239
Ikona - strzałka prawa20116500
Ikona - strzałka prawa20124790
Ikona - strzałka prawa20134290
Ikona - strzałka prawa20144555
Ikona - strzałka prawa20157640
Ikona - strzałka prawa20162569
Ikona - strzałka prawa20171690
Ikona - strzałka prawa20181165
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej41929
Ikona - strzałka prawa200441149
Ikona - strzałka prawa200522745
Ikona - strzałka prawa20066799
Ikona - strzałka prawa20078211
Ikona - strzałka prawa200820008
Ikona - strzałka prawa200922519
Ikona - strzałka prawa20109963
Ikona - strzałka prawa20119185
Ikona - strzałka prawa20127698
Ikona - strzałka prawa20136945
Ikona - strzałka prawa20146008
Ikona - strzałka prawa20157302
Ikona - strzałka prawa20164740
Ikona - strzałka prawa20174612
Ikona - strzałka prawa20183410
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej22338
Ikona - strzałka prawa200418889
Ikona - strzałka prawa200512333
Ikona - strzałka prawa20063405
Ikona - strzałka prawa20073586
Ikona - strzałka prawa20083215
Ikona - strzałka prawa20093405
Ikona - strzałka prawa20103137
Ikona - strzałka prawa20113356
Ikona - strzałka prawa20123408
Ikona - strzałka prawa20133385
Ikona - strzałka prawa20143117
Ikona - strzałka prawa20153074
Ikona - strzałka prawa20161914
Ikona - strzałka prawa20171452
Ikona - strzałka prawa20181528
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy1838
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów1587
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Miasta i Gminy36694
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych720
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne27678
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna16143
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury5051
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych11054
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw20003
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo14852
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą9997
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach9355
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście7562
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5752
Ikona - strzałka prawaInne szkoły6665
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego12318
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki10112
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej17627
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna10191
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane11989
Ikona - strzałka prawaBudżet18873
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe7350
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja10796
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna12053
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto4364
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8764
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian16346
Ikona - strzałka prawaArchiwum8241
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7161
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7088
Ikona - strzałka prawaAdministracja3
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-01-18 16:26:5, zmian dokonał(a): Radosław Dąbrowski

WCAG 2.0 (Level AA)