Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna3402676
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane51335
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia315681
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne1201
Ikona - strzałka prawa2023963
Ikona - strzałka prawa15 sierpnia 20231161
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska43614
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska5210
Ikona - strzałka prawaPrzetargi953440
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert376854
Ikona - strzałka prawaKoncesje12104
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków13718
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20232909
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20245973
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej1565
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20241054
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych10853
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc w Powiecie Grójeckim5643
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20205290
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20214377
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności9384
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru20237
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze274738
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru108930
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?29616
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego23614
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste12573
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej15854
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy14476
Ikona - strzałka prawaMeldunki11095
Ikona - strzałka prawaPodatki12765
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości13171
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki5018
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego4848
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny4685
Ikona - strzałka prawaStypendia7028
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne10654
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny6217
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol49980
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska22777
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na zajęcie pasa drogowego3254
Ikona - strzałka prawaRada Miejska27616
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania654
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady22353
Ikona - strzałka prawaRadni30994
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy42042
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy31140
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy27235
Ikona - strzałka prawaKomisje22670
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna11661
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa12982
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna12611
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji2839
Ikona - strzałka prawaReferaty32549
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny11251
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich13827
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy11879
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa14128
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji10533
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego13911
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje45531
Ikona - strzałka prawaWzór oświadczenia majątkowego4307
Ikona - strzałka prawaRadni48353
Ikona - strzałka prawaUrząd63358
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej29
Ikona - strzałka prawaStatut20022
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG28894
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG20666
Ikona - strzałka prawa20088426
Ikona - strzałka prawa200912602
Ikona - strzałka prawa201013779
Ikona - strzałka prawa201115202
Ikona - strzałka prawa201212790
Ikona - strzałka prawa201311830
Ikona - strzałka prawa201412405
Ikona - strzałka prawa201517091
Ikona - strzałka prawa20169266
Ikona - strzałka prawa20179960
Ikona - strzałka prawa20189014
Ikona - strzałka prawa20197736
Ikona - strzałka prawa20203049
Ikona - strzałka prawa20215355
Ikona - strzałka prawa20221245
Ikona - strzałka prawa20231492
Ikona - strzałka prawa2024241
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej69292
Ikona - strzałka prawa200493849
Ikona - strzałka prawa200560613
Ikona - strzałka prawa200614223
Ikona - strzałka prawa200717103
Ikona - strzałka prawa200863908
Ikona - strzałka prawa200973311
Ikona - strzałka prawa201024047
Ikona - strzałka prawa201124954
Ikona - strzałka prawa201216206
Ikona - strzałka prawa201314612
Ikona - strzałka prawa201413619
Ikona - strzałka prawa201516232
Ikona - strzałka prawa201613044
Ikona - strzałka prawa201713520
Ikona - strzałka prawa201816152
Ikona - strzałka prawa201912722
Ikona - strzałka prawa20207578
Ikona - strzałka prawa20216895
Ikona - strzałka prawa20223031
Ikona - strzałka prawa20232294
Ikona - strzałka prawa2024647
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej33209
Ikona - strzałka prawa200430655
Ikona - strzałka prawa200519541
Ikona - strzałka prawa20066634
Ikona - strzałka prawa20076570
Ikona - strzałka prawa20086320
Ikona - strzałka prawa20096265
Ikona - strzałka prawa20106188
Ikona - strzałka prawa20116443
Ikona - strzałka prawa20127816
Ikona - strzałka prawa20136431
Ikona - strzałka prawa20146191
Ikona - strzałka prawa20156216
Ikona - strzałka prawa20165041
Ikona - strzałka prawa20174670
Ikona - strzałka prawa20186442
Ikona - strzałka prawa20194111
Ikona - strzałka prawa20202985
Ikona - strzałka prawa20212725
Ikona - strzałka prawa20222647
Ikona - strzałka prawa20231765
Ikona - strzałka prawa2024801
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy7171
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów9015
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Miasta i Gminy42954
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych7506
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne56449
Ikona - strzałka prawaStudium5830
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury11113
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych16695
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw30323
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo20711
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą14774
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach14799
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście11099
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola10048
Ikona - strzałka prawaInne szkoły9751
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków1461
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego16771
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki14802
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej27724
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna16391
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych7102
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane18504
Ikona - strzałka prawaBudżet31004
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe15040
Ikona - strzałka prawaSprawozdania OPP1825
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja16304
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna18255
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto7195
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu13296
Ikona - strzałka prawaArchiwum13380
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego12014
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów11870
Ikona - strzałka prawaAdministracja141

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2024-07-10 14:55:33, zmian dokonał(a): Radosław Dąbrowski

WCAG 2.0 (Level AA)