Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1050379
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane33772
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia145743
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska18258
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska461
Ikona - strzałka prawaPrzetargi551917
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert167092
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków3467
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20152550
Ikona - strzałka prawaOgólnokrajowe referendum1628
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20152224
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do RM2510
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru10270
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze142483
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru59997
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?17696
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego11101
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste6282
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej7394
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy10380
Ikona - strzałka prawaMeldunki5356
Ikona - strzałka prawaPodatki1477
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości7964
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki1051
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego887
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe9610
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny865
Ikona - strzałka prawaStypendia3571
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne4972
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny2095
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol44993
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska5676
Ikona - strzałka prawaRada Miejska17583
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady13669
Ikona - strzałka prawaRadni17360
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy26411
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy19838
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy17468
Ikona - strzałka prawaKomisje14377
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna6585
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa7086
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna6640
Ikona - strzałka prawaReferaty20957
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny6744
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich8477
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy7325
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa8735
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji6368
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego8006
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje25989
Ikona - strzałka prawaRadni17124
Ikona - strzałka prawaUrząd21322
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut12308
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG19167
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG11164
Ikona - strzałka prawa20083216
Ikona - strzałka prawa20094382
Ikona - strzałka prawa20104259
Ikona - strzałka prawa20115647
Ikona - strzałka prawa20124062
Ikona - strzałka prawa20133189
Ikona - strzałka prawa20143740
Ikona - strzałka prawa20155588
Ikona - strzałka prawa20161445
Ikona - strzałka prawa2017359
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej36525
Ikona - strzałka prawa200437067
Ikona - strzałka prawa200519138
Ikona - strzałka prawa20065945
Ikona - strzałka prawa20077064
Ikona - strzałka prawa200816825
Ikona - strzałka prawa200918224
Ikona - strzałka prawa20108556
Ikona - strzałka prawa20118008
Ikona - strzałka prawa20126455
Ikona - strzałka prawa20135682
Ikona - strzałka prawa20144707
Ikona - strzałka prawa20155590
Ikona - strzałka prawa20163268
Ikona - strzałka prawa20171865
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej19962
Ikona - strzałka prawa200416917
Ikona - strzałka prawa200511029
Ikona - strzałka prawa20062978
Ikona - strzałka prawa20073186
Ikona - strzałka prawa20082779
Ikona - strzałka prawa20093003
Ikona - strzałka prawa20102710
Ikona - strzałka prawa20112942
Ikona - strzałka prawa20122881
Ikona - strzałka prawa20132932
Ikona - strzałka prawa20142669
Ikona - strzałka prawa20152606
Ikona - strzałka prawa20161452
Ikona - strzałka prawa2017720
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy938
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów683
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju35753
Ikona - strzałka prawaPlan Rozwoju9820
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne24562
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna13957
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury4070
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych10035
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw18319
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo13633
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą8939
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach8307
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście6634
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola4956
Ikona - strzałka prawaInne szkoły6086
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego11543
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki9241
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej15512
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna9148
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane11136
Ikona - strzałka prawaBudżet16858
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe6080
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja9872
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna11083
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto3935
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8022
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian14453
Ikona - strzałka prawaArchiwum7526
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6535
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6494
Ikona - strzałka prawaAdministracja2
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-11-23 14:04:27, zmian dokonał(a): Radosław Dąbrowski

WCAG 2.0 (Level AA)