Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2763936
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane45089
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia295591
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska36459
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska3826
Ikona - strzałka prawaPrzetargi861922
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert353041
Ikona - strzałka prawaKoncesje7720
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków10584
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20188883
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20194521
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20194202
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej5187
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej - 13 czerwiec 20214395
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej3437
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych7217
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc w Powiecie Grójeckim3179
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20202685
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20212297
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności2496
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru16324
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze241969
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru97763
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?26194
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego19678
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste10644
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej13005
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy13044
Ikona - strzałka prawaMeldunki9164
Ikona - strzałka prawaPodatki9121
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości11468
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki3711
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego3564
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe12978
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny3307
Ikona - strzałka prawaStypendia5799
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne8778
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny4925
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol48427
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska18101
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na zajęcie pasa drogowego1923
Ikona - strzałka prawaRada Miejska24091
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady18767
Ikona - strzałka prawaRadni25587
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy35595
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy26892
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy23529
Ikona - strzałka prawaKomisje19463
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna9977
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa11123
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna10837
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji1433
Ikona - strzałka prawaReferaty29122
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny9877
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich12271
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy10428
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa12620
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji9277
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego12220
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje39749
Ikona - strzałka prawaWzór oświadczenia majątkowego2900
Ikona - strzałka prawaRadni35976
Ikona - strzałka prawaUrząd47848
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej11
Ikona - strzałka prawaStatut17610
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG25493
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG17642
Ikona - strzałka prawa20086568
Ikona - strzałka prawa20099651
Ikona - strzałka prawa201010716
Ikona - strzałka prawa201111869
Ikona - strzałka prawa20129636
Ikona - strzałka prawa20138937
Ikona - strzałka prawa20149294
Ikona - strzałka prawa201514377
Ikona - strzałka prawa20166760
Ikona - strzałka prawa20176784
Ikona - strzałka prawa20186120
Ikona - strzałka prawa20194883
Ikona - strzałka prawa20201676
Ikona - strzałka prawa20212277
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej55467
Ikona - strzałka prawa200471108
Ikona - strzałka prawa200545094
Ikona - strzałka prawa200611339
Ikona - strzałka prawa200713476
Ikona - strzałka prawa200846320
Ikona - strzałka prawa200953197
Ikona - strzałka prawa201018521
Ikona - strzałka prawa201118843
Ikona - strzałka prawa201212857
Ikona - strzałka prawa201311617
Ikona - strzałka prawa201410660
Ikona - strzałka prawa201512996
Ikona - strzałka prawa201610004
Ikona - strzałka prawa201710386
Ikona - strzałka prawa201811956
Ikona - strzałka prawa20198828
Ikona - strzałka prawa20204738
Ikona - strzałka prawa20213418
Ikona - strzałka prawa20221075
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej28678
Ikona - strzałka prawa200425497
Ikona - strzałka prawa200516820
Ikona - strzałka prawa20065349
Ikona - strzałka prawa20075314
Ikona - strzałka prawa20085010
Ikona - strzałka prawa20095097
Ikona - strzałka prawa20104899
Ikona - strzałka prawa20115207
Ikona - strzałka prawa20125997
Ikona - strzałka prawa20135078
Ikona - strzałka prawa20144891
Ikona - strzałka prawa20154951
Ikona - strzałka prawa20163771
Ikona - strzałka prawa20173369
Ikona - strzałka prawa20184617
Ikona - strzałka prawa20192765
Ikona - strzałka prawa20201734
Ikona - strzałka prawa20211381
Ikona - strzałka prawa20221159
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy4599
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów5331
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Miasta i Gminy40288
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych5106
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne46342
Ikona - strzałka prawaStudium2702
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury8430
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych14094
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw25998
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo18201
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą13248
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach13207
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście9825
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola8452
Ikona - strzałka prawaInne szkoły8529
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego14788
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki12681
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej24174
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna13644
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych3276
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane15485
Ikona - strzałka prawaBudżet26044
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe11814
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja13869
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna15290
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto6021
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10976
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian21517
Ikona - strzałka prawaArchiwum10892
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9825
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów9506
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2023-01-27 11:51:15, zmian dokonał(a): Radosław Dąbrowski

WCAG 2.0 (Level AA)