Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1592011
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane38107
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia195042
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska25829
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska1756
Ikona - strzałka prawaPrzetargi668918
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert229399
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków7021
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20186241
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191782
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20191611
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej27
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych2868
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc w Powiecie Grójeckim866
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru12987
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze190740
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru79406
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?21343
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego13843
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste7930
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej9557
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy11363
Ikona - strzałka prawaMeldunki6636
Ikona - strzałka prawaPodatki3867
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości9110
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki1953
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego1884
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe10919
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny1706
Ikona - strzałka prawaStypendia4408
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne6474
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny3231
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol46618
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska10967
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na zajęcie pasa drogowego283
Ikona - strzałka prawaRada Miejska20543
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady16033
Ikona - strzałka prawaRadni21057
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy29664
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy22920
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy20099
Ikona - strzałka prawaKomisje16681
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna7944
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa8815
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna8762
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji21
Ikona - strzałka prawaReferaty24608
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny8079
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich10112
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy8641
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa10426
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji7631
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego9821
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje33242
Ikona - strzałka prawaWzór oświadczenia majątkowego1274
Ikona - strzałka prawaRadni22880
Ikona - strzałka prawaUrząd30196
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaStatut14927
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG21930
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG14473
Ikona - strzałka prawa20084361
Ikona - strzałka prawa20095987
Ikona - strzałka prawa20106387
Ikona - strzałka prawa20117648
Ikona - strzałka prawa20125786
Ikona - strzałka prawa20135240
Ikona - strzałka prawa20145547
Ikona - strzałka prawa20159605
Ikona - strzałka prawa20163753
Ikona - strzałka prawa20172893
Ikona - strzałka prawa20182511
Ikona - strzałka prawa20191248
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej45989
Ikona - strzałka prawa200448070
Ikona - strzałka prawa200527825
Ikona - strzałka prawa20067785
Ikona - strzałka prawa20079347
Ikona - strzałka prawa200825865
Ikona - strzałka prawa200928546
Ikona - strzałka prawa201011816
Ikona - strzałka prawa201111315
Ikona - strzałka prawa20128836
Ikona - strzałka prawa20137964
Ikona - strzałka prawa20147064
Ikona - strzałka prawa20158710
Ikona - strzałka prawa20166097
Ikona - strzałka prawa20176251
Ikona - strzałka prawa20186207
Ikona - strzałka prawa20192380
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej24356
Ikona - strzałka prawa200420741
Ikona - strzałka prawa200513508
Ikona - strzałka prawa20063786
Ikona - strzałka prawa20073878
Ikona - strzałka prawa20083576
Ikona - strzałka prawa20093732
Ikona - strzałka prawa20103477
Ikona - strzałka prawa20113715
Ikona - strzałka prawa20123898
Ikona - strzałka prawa20133708
Ikona - strzałka prawa20143521
Ikona - strzałka prawa20153510
Ikona - strzałka prawa20162340
Ikona - strzałka prawa20171932
Ikona - strzałka prawa20182347
Ikona - strzałka prawa20191312
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy2547
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów2362
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Miasta i Gminy37970
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych1430
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne32292
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna18454
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury5945
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych11863
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw21643
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo15806
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą10874
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach10516
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście8178
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola6417
Ikona - strzałka prawaInne szkoły7131
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego13051
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki10812
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej19423
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna11150
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane12886
Ikona - strzałka prawaBudżet20749
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe8536
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja11573
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna12862
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto4698
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9244
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian17760
Ikona - strzałka prawaArchiwum8811
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7669
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7625
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-02-19 11:29:37, zmian dokonał(a): Radosław Dąbrowski

WCAG 2.0 (Level AA)