Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1714531
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane38582
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia198701
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska26723
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska1929
Ikona - strzałka prawaPrzetargi681380
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert235589
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków7340
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20186438
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20192021
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20191816
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej576
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych3100
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc w Powiecie Grójeckim1091
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru13212
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze194460
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru80349
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?21782
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego14273
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste8140
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej9828
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy11507
Ikona - strzałka prawaMeldunki6880
Ikona - strzałka prawaPodatki4243
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości9327
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki2114
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego2028
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe11138
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny1846
Ikona - strzałka prawaStypendia4530
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne6672
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny3358
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol46753
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska11686
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na zajęcie pasa drogowego412
Ikona - strzałka prawaRada Miejska20850
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady16240
Ikona - strzałka prawaRadni21392
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy30051
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy23230
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy20374
Ikona - strzałka prawaKomisje16856
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna8109
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa9051
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna8944
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji132
Ikona - strzałka prawaReferaty25012
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny8262
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich10305
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy8814
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa10630
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji7807
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego10171
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje33795
Ikona - strzałka prawaWzór oświadczenia majątkowego1413
Ikona - strzałka prawaRadni23750
Ikona - strzałka prawaUrząd31456
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaStatut15141
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG22237
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG14792
Ikona - strzałka prawa20084518
Ikona - strzałka prawa20096264
Ikona - strzałka prawa20106755
Ikona - strzałka prawa20117987
Ikona - strzałka prawa20126072
Ikona - strzałka prawa20135528
Ikona - strzałka prawa20145848
Ikona - strzałka prawa201510204
Ikona - strzałka prawa20164049
Ikona - strzałka prawa20173232
Ikona - strzałka prawa20182810
Ikona - strzałka prawa20191493
Ikona - strzałka prawa2020221
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej46702
Ikona - strzałka prawa200450162
Ikona - strzałka prawa200529269
Ikona - strzałka prawa20068043
Ikona - strzałka prawa20079686
Ikona - strzałka prawa200827555
Ikona - strzałka prawa200930457
Ikona - strzałka prawa201012402
Ikona - strzałka prawa201111922
Ikona - strzałka prawa20129128
Ikona - strzałka prawa20138169
Ikona - strzałka prawa20147321
Ikona - strzałka prawa20159054
Ikona - strzałka prawa20166400
Ikona - strzałka prawa20176596
Ikona - strzałka prawa20186766
Ikona - strzałka prawa20193215
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej24668
Ikona - strzałka prawa200421206
Ikona - strzałka prawa200513825
Ikona - strzałka prawa20063920
Ikona - strzałka prawa20073965
Ikona - strzałka prawa20083690
Ikona - strzałka prawa20093836
Ikona - strzałka prawa20103574
Ikona - strzałka prawa20113827
Ikona - strzałka prawa20124057
Ikona - strzałka prawa20133811
Ikona - strzałka prawa20143620
Ikona - strzałka prawa20153604
Ikona - strzałka prawa20162453
Ikona - strzałka prawa20172073
Ikona - strzałka prawa20182531
Ikona - strzałka prawa20191524
Ikona - strzałka prawa202055
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy2685
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów2551
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Miasta i Gminy38144
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych1623
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne33113
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna19345
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury6179
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych12039
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw21998
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo16021
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą11115
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach10798
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście8335
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola6578
Ikona - strzałka prawaInne szkoły7235
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego13204
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki10964
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej19796
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna11331
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane13068
Ikona - strzałka prawaBudżet21229
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe8833
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja11780
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna13045
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto4793
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9389
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian18498
Ikona - strzałka prawaArchiwum8954
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7840
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7774
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-05-21 13:06:15, zmian dokonał(a): Radosław Dąbrowski

WCAG 2.0 (Level AA)