Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna995501
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane33033
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia137150
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska17313
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska326
Ikona - strzałka prawaPrzetargi535267
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert155384
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków3063
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20152315
Ikona - strzałka prawaOgólnokrajowe referendum1394
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20151979
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do RM2194
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru9935
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze135588
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru57489
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?17108
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego10783
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste6062
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej7156
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy10260
Ikona - strzałka prawaMeldunki5248
Ikona - strzałka prawaPodatki1203
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości7807
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki928
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego795
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe9448
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny748
Ikona - strzałka prawaStypendia3452
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne4766
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny1872
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol44476
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska4946
Ikona - strzałka prawaRada Miejska17164
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady13361
Ikona - strzałka prawaRadni16944
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy25786
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy19337
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy17021
Ikona - strzałka prawaKomisje14032
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna6408
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa6875
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna6442
Ikona - strzałka prawaReferaty20320
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny6527
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich8280
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy7141
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa8447
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji6125
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego7737
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje24744
Ikona - strzałka prawaRadni16213
Ikona - strzałka prawaUrząd20043
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut11836
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG18835
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG10638
Ikona - strzałka prawa20083069
Ikona - strzałka prawa20094152
Ikona - strzałka prawa20103913
Ikona - strzałka prawa20115329
Ikona - strzałka prawa20123756
Ikona - strzałka prawa20132989
Ikona - strzałka prawa20143485
Ikona - strzałka prawa20154774
Ikona - strzałka prawa20161138
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej35204
Ikona - strzałka prawa200435522
Ikona - strzałka prawa200518121
Ikona - strzałka prawa20065714
Ikona - strzałka prawa20076809
Ikona - strzałka prawa200815902
Ikona - strzałka prawa200916992
Ikona - strzałka prawa20108091
Ikona - strzałka prawa20117592
Ikona - strzałka prawa20126123
Ikona - strzałka prawa20135286
Ikona - strzałka prawa20144187
Ikona - strzałka prawa20154913
Ikona - strzałka prawa20162755
Ikona - strzałka prawa2017781
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej19475
Ikona - strzałka prawa200416428
Ikona - strzałka prawa200510687
Ikona - strzałka prawa20062872
Ikona - strzałka prawa20073091
Ikona - strzałka prawa20082690
Ikona - strzałka prawa20092893
Ikona - strzałka prawa20102623
Ikona - strzałka prawa20112831
Ikona - strzałka prawa20122712
Ikona - strzałka prawa20132811
Ikona - strzałka prawa20142556
Ikona - strzałka prawa20152469
Ikona - strzałka prawa20161333
Ikona - strzałka prawa2017359
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy616
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów450
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju35482
Ikona - strzałka prawaPlan Rozwoju9582
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne23398
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna13239
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury3727
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych9728
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw17751
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo13235
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą8571
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach7933
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście6430
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola4699
Ikona - strzałka prawaInne szkoły5854
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego11315
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki9023
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej14859
Ikona - strzałka prawaPubliczna Biblioteka8919
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane10917
Ikona - strzałka prawaBudżet16081
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe5647
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja9649
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna10849
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto3843
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7824
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian13791
Ikona - strzałka prawaArchiwum7343
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6376
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6343
Ikona - strzałka prawaAdministracja2
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-05-24 15:26:25, zmian dokonał(a): Radosław Dąbrowski

WCAG 2.0 (Level AA)