Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1123565
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane34974
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia159250
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska19847
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska804
Ikona - strzałka prawaPrzetargi582664
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert183567
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków4392
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 2018113
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych839
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru10986
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze153707
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru64209
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?18608
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego11694
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste6711
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej7937
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy10611
Ikona - strzałka prawaMeldunki5612
Ikona - strzałka prawaPodatki1866
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości8233
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki1289
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego1141
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe9901
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny1085
Ikona - strzałka prawaStypendia3798
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne5297
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny2410
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol45451
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska7087
Ikona - strzałka prawaRada Miejska18351
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady14253
Ikona - strzałka prawaRadni18121
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy27204
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy20568
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy18133
Ikona - strzałka prawaKomisje14971
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna6909
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa7459
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna7088
Ikona - strzałka prawaReferaty21909
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny7091
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich8803
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy7633
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa9159
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji6675
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego8415
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje27917
Ikona - strzałka prawaWzór oświadczenia majątkowego208
Ikona - strzałka prawaRadni18284
Ikona - strzałka prawaUrząd23138
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut13028
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG19990
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG12119
Ikona - strzałka prawa20083480
Ikona - strzałka prawa20094743
Ikona - strzałka prawa20104758
Ikona - strzałka prawa20116026
Ikona - strzałka prawa20124441
Ikona - strzałka prawa20133900
Ikona - strzałka prawa20144182
Ikona - strzałka prawa20156697
Ikona - strzałka prawa20161986
Ikona - strzałka prawa20171104
Ikona - strzałka prawa2018409
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej39145
Ikona - strzałka prawa200439120
Ikona - strzałka prawa200520744
Ikona - strzałka prawa20066329
Ikona - strzałka prawa20077664
Ikona - strzałka prawa200818150
Ikona - strzałka prawa200920455
Ikona - strzałka prawa20109186
Ikona - strzałka prawa20118604
Ikona - strzałka prawa20127115
Ikona - strzałka prawa20136333
Ikona - strzałka prawa20145370
Ikona - strzałka prawa20156608
Ikona - strzałka prawa20164141
Ikona - strzałka prawa20173529
Ikona - strzałka prawa20181015
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej21071
Ikona - strzałka prawa200417858
Ikona - strzałka prawa200511643
Ikona - strzałka prawa20063174
Ikona - strzałka prawa20073380
Ikona - strzałka prawa20082976
Ikona - strzałka prawa20093207
Ikona - strzałka prawa20102922
Ikona - strzałka prawa20113146
Ikona - strzałka prawa20123145
Ikona - strzałka prawa20133174
Ikona - strzałka prawa20142901
Ikona - strzałka prawa20152835
Ikona - strzałka prawa20161699
Ikona - strzałka prawa20171203
Ikona - strzałka prawa2018465
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy1430
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów1180
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Miasta i Gminy36301
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych391
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne26073
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna15179
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury4596
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych10612
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw19223
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo14290
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą9488
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach8832
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście7026
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5333
Ikona - strzałka prawaInne szkoły6387
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego11940
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki9721
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej16536
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna9651
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane11576
Ikona - strzałka prawaBudżet17830
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe6752
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja10349
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna11625
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto4162
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8443
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian15509
Ikona - strzałka prawaArchiwum7938
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6878
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6799
Ikona - strzałka prawaAdministracja3
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano , zmian dokonał(a):

WCAG 2.0 (Level AA)