Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1218438
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane36527
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia177191
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska22869
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska1284
Ikona - strzałka prawaPrzetargi623496
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert205237
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków5653
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20185339
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 2019101
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych1913
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc w Powiecie Grójeckim289
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru12089
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze175619
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru73273
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?19833
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego12646
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste7296
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej8773
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy10971
Ikona - strzałka prawaMeldunki5986
Ikona - strzałka prawaPodatki2819
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości8650
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki1602
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego1524
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe10423
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny1402
Ikona - strzałka prawaStypendia4092
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne5921
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny2831
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol46059
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska8945
Ikona - strzałka prawaRada Miejska19550
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady15186
Ikona - strzałka prawaRadni19917
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy28543
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy21854
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy19197
Ikona - strzałka prawaKomisje15945
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna7472
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa8181
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna8185
Ikona - strzałka prawaReferaty23331
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny7587
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich9499
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy8152
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa9775
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji7199
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego9068
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje31023
Ikona - strzałka prawaWzór oświadczenia majątkowego703
Ikona - strzałka prawaRadni20664
Ikona - strzałka prawaUrząd26662
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaStatut14076
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG20848
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG13324
Ikona - strzałka prawa20083939
Ikona - strzałka prawa20095296
Ikona - strzałka prawa20105530
Ikona - strzałka prawa20116746
Ikona - strzałka prawa20125008
Ikona - strzałka prawa20134523
Ikona - strzałka prawa20144836
Ikona - strzałka prawa20158083
Ikona - strzałka prawa20162908
Ikona - strzałka prawa20172066
Ikona - strzałka prawa20181610
Ikona - strzałka prawa2019198
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej43048
Ikona - strzałka prawa200442666
Ikona - strzałka prawa200523931
Ikona - strzałka prawa20067046
Ikona - strzałka prawa20078518
Ikona - strzałka prawa200821270
Ikona - strzałka prawa200923735
Ikona - strzałka prawa201010397
Ikona - strzałka prawa20119614
Ikona - strzałka prawa20128010
Ikona - strzałka prawa20137215
Ikona - strzałka prawa20146347
Ikona - strzałka prawa20157671
Ikona - strzałka prawa20165146
Ikona - strzałka prawa20175136
Ikona - strzałka prawa20184486
Ikona - strzałka prawa2019276
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej22880
Ikona - strzałka prawa200419441
Ikona - strzałka prawa200512654
Ikona - strzałka prawa20063494
Ikona - strzałka prawa20073673
Ikona - strzałka prawa20083312
Ikona - strzałka prawa20093487
Ikona - strzałka prawa20103218
Ikona - strzałka prawa20113449
Ikona - strzałka prawa20123533
Ikona - strzałka prawa20133471
Ikona - strzałka prawa20143202
Ikona - strzałka prawa20153168
Ikona - strzałka prawa20162009
Ikona - strzałka prawa20171578
Ikona - strzałka prawa20181816
Ikona - strzałka prawa2019251
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy2019
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów1792
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Miasta i Gminy36909
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych896
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne28963
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna16892
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury5311
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych11286
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw20546
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo15090
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą10282
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach9620
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście7730
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5916
Ikona - strzałka prawaInne szkoły6787
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego12522
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki10277
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej18182
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna10455
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane12215
Ikona - strzałka prawaBudżet19343
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe7715
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja10972
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna12277
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto4457
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8869
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian16736
Ikona - strzałka prawaArchiwum8389
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7283
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7226
Ikona - strzałka prawaAdministracja3
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-04-11 15:17:11, zmian dokonał(a): Radosław Dąbrowski

WCAG 2.0 (Level AA)