Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1549572
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane37942
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia193493
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska25511
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska1707
Ikona - strzałka prawaPrzetargi664358
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert227024
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków6885
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20186173
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191709
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20191537
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych2710
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc w Powiecie Grójeckim791
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru12899
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze189320
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru79065
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?21164
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego13704
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste7875
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej9491
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy11322
Ikona - strzałka prawaMeldunki6558
Ikona - strzałka prawaPodatki3674
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości9049
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki1902
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego1838
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe10860
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny1668
Ikona - strzałka prawaStypendia4371
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne6407
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny3183
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol46546
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska10762
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na zajęcie pasa drogowego244
Ikona - strzałka prawaRada Miejska20440
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady15955
Ikona - strzałka prawaRadni20935
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy29527
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy22798
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy19990
Ikona - strzałka prawaKomisje16578
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna7893
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa8736
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna8688
Ikona - strzałka prawaReferaty24455
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny8012
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich10058
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy8585
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa10357
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji7581
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego9725
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje33032
Ikona - strzałka prawaWzór oświadczenia majątkowego1225
Ikona - strzałka prawaRadni22587
Ikona - strzałka prawaUrząd29744
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaStatut14825
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG21750
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG14360
Ikona - strzałka prawa20084310
Ikona - strzałka prawa20095904
Ikona - strzałka prawa20106289
Ikona - strzałka prawa20117542
Ikona - strzałka prawa20125692
Ikona - strzałka prawa20135162
Ikona - strzałka prawa20145454
Ikona - strzałka prawa20159422
Ikona - strzałka prawa20163636
Ikona - strzałka prawa20172780
Ikona - strzałka prawa20182416
Ikona - strzałka prawa20191122
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej45659
Ikona - strzałka prawa200447523
Ikona - strzałka prawa200527479
Ikona - strzałka prawa20067719
Ikona - strzałka prawa20079263
Ikona - strzałka prawa200825473
Ikona - strzałka prawa200928058
Ikona - strzałka prawa201011679
Ikona - strzałka prawa201111179
Ikona - strzałka prawa20128755
Ikona - strzałka prawa20137903
Ikona - strzałka prawa20146983
Ikona - strzałka prawa20158565
Ikona - strzałka prawa20166011
Ikona - strzałka prawa20176152
Ikona - strzałka prawa20186018
Ikona - strzałka prawa20192109
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej24148
Ikona - strzałka prawa200420610
Ikona - strzałka prawa200513415
Ikona - strzałka prawa20063752
Ikona - strzałka prawa20073856
Ikona - strzałka prawa20083550
Ikona - strzałka prawa20093704
Ikona - strzałka prawa20103448
Ikona - strzałka prawa20113685
Ikona - strzałka prawa20123865
Ikona - strzałka prawa20133684
Ikona - strzałka prawa20143494
Ikona - strzałka prawa20153475
Ikona - strzałka prawa20162292
Ikona - strzałka prawa20171858
Ikona - strzałka prawa20182272
Ikona - strzałka prawa20191191
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy2465
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów2270
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Miasta i Gminy37905
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych1309
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne31850
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna18244
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury5872
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych11796
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw21520
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo15723
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą10811
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach10412
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście8132
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola6347
Ikona - strzałka prawaInne szkoły7097
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego12982
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki10733
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej19234
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna11073
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane12809
Ikona - strzałka prawaBudżet20571
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe8423
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja11507
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna12780
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto4662
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9199
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian17615
Ikona - strzałka prawaArchiwum8764
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7623
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7574
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-01-16 16:57:03, zmian dokonał(a): Radosław Dąbrowski

WCAG 2.0 (Level AA)