Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1644589
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane38292
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia196690
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska26182
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska1822
Ikona - strzałka prawaPrzetargi674058
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert232148
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków7168
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20186324
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191872
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20191683
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej119
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych2957
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc w Powiecie Grójeckim968
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru13079
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze192204
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru79744
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?21486
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego13972
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste7999
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej9655
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy11413
Ikona - strzałka prawaMeldunki6716
Ikona - strzałka prawaPodatki4035
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości9188
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki2010
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego1931
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe10976
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny1754
Ikona - strzałka prawaStypendia4455
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne6546
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny3275
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol46660
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska11245
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na zajęcie pasa drogowego328
Ikona - strzałka prawaRada Miejska20652
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady16111
Ikona - strzałka prawaRadni21183
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy29812
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy23049
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy20206
Ikona - strzałka prawaKomisje16752
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna8009
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa8909
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna8828
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji70
Ikona - strzałka prawaReferaty24777
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny8156
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich10197
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy8704
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa10482
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji7691
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego9958
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje33468
Ikona - strzałka prawaWzór oświadczenia majątkowego1311
Ikona - strzałka prawaRadni23182
Ikona - strzałka prawaUrząd30724
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaStatut15014
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG22046
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG14608
Ikona - strzałka prawa20084417
Ikona - strzałka prawa20096083
Ikona - strzałka prawa20106516
Ikona - strzałka prawa20117769
Ikona - strzałka prawa20125885
Ikona - strzałka prawa20135332
Ikona - strzałka prawa20145656
Ikona - strzałka prawa20159858
Ikona - strzałka prawa20163863
Ikona - strzałka prawa20172997
Ikona - strzałka prawa20182620
Ikona - strzałka prawa20191335
Ikona - strzałka prawa202087
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej46311
Ikona - strzałka prawa200448760
Ikona - strzałka prawa200528289
Ikona - strzałka prawa20067883
Ikona - strzałka prawa20079457
Ikona - strzałka prawa200826440
Ikona - strzałka prawa200929177
Ikona - strzałka prawa201012026
Ikona - strzałka prawa201111532
Ikona - strzałka prawa20128923
Ikona - strzałka prawa20138038
Ikona - strzałka prawa20147149
Ikona - strzałka prawa20158827
Ikona - strzałka prawa20166192
Ikona - strzałka prawa20176357
Ikona - strzałka prawa20186440
Ikona - strzałka prawa20192685
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej24504
Ikona - strzałka prawa200420946
Ikona - strzałka prawa200513621
Ikona - strzałka prawa20063837
Ikona - strzałka prawa20073911
Ikona - strzałka prawa20083616
Ikona - strzałka prawa20093767
Ikona - strzałka prawa20103514
Ikona - strzałka prawa20113755
Ikona - strzałka prawa20123957
Ikona - strzałka prawa20133749
Ikona - strzałka prawa20143561
Ikona - strzałka prawa20153549
Ikona - strzałka prawa20162380
Ikona - strzałka prawa20171984
Ikona - strzałka prawa20182416
Ikona - strzałka prawa20191431
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy2607
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów2442
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Miasta i Gminy38038
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych1504
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne32632
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna18944
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury6052
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych11927
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw21799
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo15892
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą10969
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach10630
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście8242
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola6498
Ikona - strzałka prawaInne szkoły7173
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego13108
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki10869
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej19559
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna11222
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane12973
Ikona - strzałka prawaBudżet20932
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe8644
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja11670
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna12937
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto4740
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9301
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian17880
Ikona - strzałka prawaArchiwum8870
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7727
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7683
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-03-30 11:03:50, zmian dokonał(a): Radosław Dąbrowski

WCAG 2.0 (Level AA)