Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1165026
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane35577
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia167387
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska21118
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska1001
Ikona - strzałka prawaPrzetargi599389
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert192632
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków4896
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20184543
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych1254
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru11469
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze162332
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru67894
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?19177
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego12148
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste6995
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej8328
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy10775
Ikona - strzałka prawaMeldunki5790
Ikona - strzałka prawaPodatki2181
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości8438
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki1436
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego1354
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe10183
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny1224
Ikona - strzałka prawaStypendia3946
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne5646
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny2599
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol45660
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska8081
Ikona - strzałka prawaRada Miejska18832
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady14604
Ikona - strzałka prawaRadni18796
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy27763
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy21035
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy18562
Ikona - strzałka prawaKomisje15344
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna7118
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa7770
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna7342
Ikona - strzałka prawaReferaty22497
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny7319
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich9090
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy7841
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa9441
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji6916
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego8753
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje29355
Ikona - strzałka prawaWzór oświadczenia majątkowego414
Ikona - strzałka prawaRadni19315
Ikona - strzałka prawaUrząd24689
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut13508
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG20335
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG12671
Ikona - strzałka prawa20083708
Ikona - strzałka prawa20095010
Ikona - strzałka prawa20105100
Ikona - strzałka prawa20116334
Ikona - strzałka prawa20124671
Ikona - strzałka prawa20134179
Ikona - strzałka prawa20144434
Ikona - strzałka prawa20157333
Ikona - strzałka prawa20162382
Ikona - strzałka prawa20171522
Ikona - strzałka prawa2018925
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej40923
Ikona - strzałka prawa200440531
Ikona - strzałka prawa200522095
Ikona - strzałka prawa20066631
Ikona - strzałka prawa20077994
Ikona - strzałka prawa200819319
Ikona - strzałka prawa200921916
Ikona - strzałka prawa20109733
Ikona - strzałka prawa20119002
Ikona - strzałka prawa20127503
Ikona - strzałka prawa20136775
Ikona - strzałka prawa20145775
Ikona - strzałka prawa20157091
Ikona - strzałka prawa20164560
Ikona - strzałka prawa20174261
Ikona - strzałka prawa20182402
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej21861
Ikona - strzałka prawa200418597
Ikona - strzałka prawa200512119
Ikona - strzałka prawa20063344
Ikona - strzałka prawa20073522
Ikona - strzałka prawa20083152
Ikona - strzałka prawa20093349
Ikona - strzałka prawa20103078
Ikona - strzałka prawa20113302
Ikona - strzałka prawa20123335
Ikona - strzałka prawa20133329
Ikona - strzałka prawa20143054
Ikona - strzałka prawa20153014
Ikona - strzałka prawa20161851
Ikona - strzałka prawa20171366
Ikona - strzałka prawa20181114
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy1711
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów1471
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Miasta i Gminy36574
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych623
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne27193
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna15759
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury4894
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych10879
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw19734
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo14683
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą9850
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach9177
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście7411
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5637
Ikona - strzałka prawaInne szkoły6580
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego12202
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki10006
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej17293
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna10022
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane11868
Ikona - strzałka prawaBudżet18547
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe7143
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja10681
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna11932
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto4300
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8665
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian16101
Ikona - strzałka prawaArchiwum8138
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7070
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6997
Ikona - strzałka prawaAdministracja3
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-11-15 16:36:5, zmian dokonał(a): Radosław Dąbrowski

WCAG 2.0 (Level AA)