Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1809776
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane39011
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia202162
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska27640
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska2083
Ikona - strzałka prawaPrzetargi695876
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert242063
Ikona - strzałka prawaKoncesje240
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków7556
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20186697
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20192263
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20192026
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej1654
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych3316
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc w Powiecie Grójeckim1249
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 2020538
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru13512
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze199064
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru81786
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?22135
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego14838
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste8412
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej10200
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy11635
Ikona - strzałka prawaMeldunki7120
Ikona - strzałka prawaPodatki4636
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości9504
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki2266
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego2170
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe11309
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny1966
Ikona - strzałka prawaStypendia4619
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne6885
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny3492
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol46905
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska12358
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na zajęcie pasa drogowego566
Ikona - strzałka prawaRada Miejska21069
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady16431
Ikona - strzałka prawaRadni21656
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy30342
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy23516
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy20627
Ikona - strzałka prawaKomisje17089
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna8287
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa9263
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna9131
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji227
Ikona - strzałka prawaReferaty25338
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny8411
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich10473
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy8917
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa10777
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji7919
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego10396
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje34301
Ikona - strzałka prawaWzór oświadczenia majątkowego1550
Ikona - strzałka prawaRadni25134
Ikona - strzałka prawaUrząd33025
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaStatut15314
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG22537
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG14978
Ikona - strzałka prawa20084698
Ikona - strzałka prawa20096656
Ikona - strzałka prawa20107169
Ikona - strzałka prawa20118423
Ikona - strzałka prawa20126490
Ikona - strzałka prawa20135920
Ikona - strzałka prawa20146218
Ikona - strzałka prawa201510780
Ikona - strzałka prawa20164337
Ikona - strzałka prawa20173636
Ikona - strzałka prawa20183182
Ikona - strzałka prawa20191867
Ikona - strzałka prawa2020346
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej47372
Ikona - strzałka prawa200452263
Ikona - strzałka prawa200531228
Ikona - strzałka prawa20068423
Ikona - strzałka prawa200710104
Ikona - strzałka prawa200830124
Ikona - strzałka prawa200933388
Ikona - strzałka prawa201013067
Ikona - strzałka prawa201112801
Ikona - strzałka prawa20129520
Ikona - strzałka prawa20138543
Ikona - strzałka prawa20147671
Ikona - strzałka prawa20159425
Ikona - strzałka prawa20166782
Ikona - strzałka prawa20177004
Ikona - strzałka prawa20187286
Ikona - strzałka prawa20193794
Ikona - strzałka prawa2020202
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej24927
Ikona - strzałka prawa200421551
Ikona - strzałka prawa200514061
Ikona - strzałka prawa20064051
Ikona - strzałka prawa20074065
Ikona - strzałka prawa20083803
Ikona - strzałka prawa20093935
Ikona - strzałka prawa20103688
Ikona - strzałka prawa20113932
Ikona - strzałka prawa20124225
Ikona - strzałka prawa20133912
Ikona - strzałka prawa20143708
Ikona - strzałka prawa20153708
Ikona - strzałka prawa20162573
Ikona - strzałka prawa20172185
Ikona - strzałka prawa20182714
Ikona - strzałka prawa20191612
Ikona - strzałka prawa2020234
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy2826
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów2795
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Miasta i Gminy38324
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych1810
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne34149
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna19865
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury6369
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych12191
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw22357
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo16162
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą11303
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach10993
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście8459
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola6722
Ikona - strzałka prawaInne szkoły7325
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego13312
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki11096
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej20099
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna11499
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane13245
Ikona - strzałka prawaBudżet21724
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe9090
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja11931
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna13241
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto4879
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9487
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian18669
Ikona - strzałka prawaArchiwum9069
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7989
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7894
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-08-13 17:03:14, zmian dokonał(a): Radosław Dąbrowski

WCAG 2.0 (Level AA)